lut 09 2022 Wyłączono Od 17 stycznia 2022r. kuchnia szkolna rozpoczęła pracę. Od poniedziałku dzieci mogą już jeść obiady gotowane na miejscu, w szkole. Nawigacja wpisu Poprzedni wpisPoprzedni Informacja o akcji „Zima w mieście”Następny wpisNastępne Rozpoczynamy rekrutację do wszystkich klas