Punkt Informacji i Kariery

W ramach projektu „Mój potencjał – moja przyszłość” w naszej szkole został utworzony Punkt Informacji i Kariery.

Jest to miejsce, w którym zarówno uczniowie jak i rodzice będą mogli porozmawiać ze szkolnym doradcą zawodowym na tematy związane z planami dotyczącymi wyboru szkoły ponadpodstawowej, studiów, zawodu a nawet przyszłej pracy. W ramach spotkania uczniowie mogą wziąć udział również w testach predyspozycji i preferencji zawodowych, testach osobowości lub teście inteligencji wielorakich.

Punkt Informacji Kariery (PIK) znajduje się w szkole w gabinecie B1.42 (gabinet logopedy i doradcy zawodowego)

Osoby zainteresowane umówieniem się na spotkanie proszę o kontakt poprzez dziennik Vulcan lub osobiście w świetlicy szkolnej.

Anna Luty

szkolny doradca zawodowy

Skip to content