DORADZTWO ZAWODOWE

INFORMACJE DLA KLAS VIII

W ramach projektu „Mój potencjał – moja przyszłość” w naszej szkole został utworzony Punkt Informacji i Kariery.

Jest to miejsce, w którym zarówno uczniowie jak i rodzice będą mogli porozmawiać ze szkolnym doradcą zawodowym na tematy związane z planami dotyczącymi wyboru szkoły ponadpodstawowej, studiów, zawodu a nawet przyszłej pracy. W ramach spotkania uczniowie mogą wziąć udział również w testach predyspozycji i preferencji zawodowych, testach osobowości lub teście inteligencji wielorakich.

Punkt Informacji Kariery (PIK) znajduje się w szkole w gabinecie B1.42 (gabinet logopedy i doradcy zawodowego).

Osoby zainteresowane umówieniem się na spotkanie proszę o kontakt poprzez dziennik Vulcan lub osobiście w świetlicy szkolnej.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie RODO dostępne w zakładce DOKUMENTY SZKOLNE

„Dni otwarte” w szkołach ponadpodstawowych – więcej szczegółów pod linkiem:

HARMONOGRAM POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO DLA KLAS PIERWSZYCH SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2024/2025

WARUNKI KRYTERIA REKRUTACJI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2024/2025

PLAN NABORU DO LICEÓW OGÓLNOSZTAŁCĄCYCH, TECHNIKÓW I BRANŻOWYCH SZKÓŁ I STOPNIA W ROKU SZKOLNYM 2024/2025

JAK POLICZYĆ PUNKTY?

KALKULATOR PUNKTÓW

Informator 2022/2023 „Wybierz szkołę dla siebie” o warszawskich technikach, szkołach branżowych oraz liceach ogólnokształcących na terenie miasta Warszawa

Zapraszamy również do zapisu telefonicznego do doradcy zawodowego w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 16 przy ul. Siennickiej 40.

Szkolni doradcy zawodowi
Anna Kolczyńska