STOŁÓWKA

Opłaty za żywienie w Szkole Podstawowej nr 402

1.Stawka dzienna za żywienie wynosi 8 pln , w miesiącu wrzesień regularna kwota (bez odliczeń) to 136 pln. Przelew proszę wykonać na konto żywieniowe szkoły ,w tytule przelewu należy podać imię , nazwisko oraz numer klasy dziecka .

2. Rozliczenia miesięczne będą przekazywane drogą elektroniczną na podany przez Państwa adres e-mail

3. Pierwszy dzień żywienia to 07.09.2023

4 . Zestaw obiadowy zawiera zupę , drugie danie oraz kompot . W miarę możliwości raz w tygodniu słodkie bułki typu jagodzianka , drożdżówka .

5. Menu tygodniowe zazwyczaj zawiera jeden dzień mączny (pierogi , naleśniki itp.) dwa dni mięsne , jeden vege oraz jeden raz ryba.

6. Od połowy października rozpoczynamy również nieodpłatną akcje zdrowego żywienia . Dzieci na przemian będą dostawały owoce , warzywa lub produkt mleczny typu mleko lub jogurt. Akcja jest przewidziana dla klas 1-5.

7. Preferowany kontakt poprzez email , nie odwołujemy posiłków poprzez Vulcan

Opłatę należy wnieść do 10 dnia danego miesiąca tylko przelewem bankowym na wydzielony rachunek żywieniowy:

W tytule przelewu proszę koniecznie podać :

Imię, Nazwisko ucznia oraz klasę

Rozliczenia miesięczne będą naliczane indywidualnie z uwzględnieniem odliczeń za miesiąc poprzedni i przesyłane drogą elektroniczną na podane przez Państwa adresy e-mail.

Posiłek można odwołać do godziny 8.30 danego dnia pod adresem e- mail rkusiak@eduwarszawa.pl

lub telefonicznie u Kierownika stołówki 22 277 19 20

Kierownik Stołówki

Radosław Kusiak